Historie reklamy a výstavnictví - Reklama-Výstavnictví

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Rok 1956 - 1979 před založením
I přesto že firma byla založena oficiálně až v roce 1990, její historie se začala psát už dlouhé roky před tím. Jako první člen v tomto oboru se prosadila Kristína Friebelová *1940, která se této činnosti začala věnovat již v roce 1956, kdy nastoupila do obchodního domu "Textilie Ostravica". Během krátké doby se úspěšně propracovala až na evropská výstaviště. Jeden z prvních dokladů z roku 1958 o tomto úspěchu je časopis, jenž byl vydáván v tehdejším západním Německu o designu a kultuře, kde ve 12. čísle byl uveřejněn článek s fotografii jedné z jejich realizací. Poté následovaly další a další realizace na výstavištích v tehdejších západních státech Evropy (Berlín, Mnichov, Paříž, Norimberk, Oslo, Viděn, atd.), tak i ve výchdním bloku (Varšava, Poznaň, Lipsko, Moskva, Riga, Vilnius, Jerevan, Budapešť, Praha, Brno, Liberec, Bratislava, Trenčín, atd.)
  
Rok 1980 - 1989 před založením
V roce 1980 byla dalším pokračovatelem v linii Simona Podolová *1962, svou dráhu započala v obchodním domě Prior, a již po několika letech se úspěšně prosadila na výstavištích jak v tehdejším Československu, tak i v zahraničí. V těchto letech za zmínku stojí například realizace kompletní přírodovědné expozice v Banské Bystrici.
 
Rok 1990 - 1999 založení
1. července 1990 firma vzniká. Již v začátcích se úspěšně rozvíjí, přichází nákupy počítačů a příslušenství pro tvorbu grafiky v začátcích sídlí na adrese Ostrava - Mariánské Hory. Během těchto let pořizuje vybavení nezbytné pro svou činnost, převážně hardware a grafický software nutný pro rozvoj, stejně tak ale i ostatní vybavení, ze strojů např. 1995 Mimaki cg51, velkoplošná tiskárna Mutoh RJ4100+ atd. V roce 1999 se stěhuje na Výstaviště Černá louka kde je doposud.
 
Rok 2000 - 2009
V tuto chvíli na scénu přichází další z generace, Petr Podola *1982. Vzhledem k rozvoji se firma rozšiřuje, až do roku 2002 kdy dosavadní prostor již nestačí a v rámci areálu se stěhuje do pavilonu G. V roce 2004 vzhledem k rostoucí poptávce pořizuje další stroj a to Canon W8200 což je v té době špička ve foto tisku. O rok později, tedy v roce 2005 je pořízen další stroj v tomto případě pro tisk do exteriéru stejně pak i v roce 2008.
 
Rok 2010 - do současnosti
V roce 2010 se firma opět přesouvá vzhledem k omezené kapacitě budovy v níž sídlila, a to opět jen o pár desítek metrů a to do pavilonu C, kde sídlí do současnosti. V roce 2010 pořizuje další tiskový stroj a to v šíři 2,1 m, laminátor, svářečku banerů, atd. V roce 2011 firma kompletně modernizuje svůj materiál a vybavení pro výstavnictví, což  bylo přínosem a firma se stala špičkou v kvalitě dodávaných služeb v regionu. V témže roce byl zakoupen další stroj pro velkoplošný tisk, který nahradil své již pro firmu zastaralé předchůdce. Týž rok se firma opět rozšířila o další prostory.  V roce 2013 rozšiřuje svůj vozový park vzhledem narůstající poptávce po zahraničních expozicích. Dalším nákupem tiskového stroje značky Roland v roce 2015, opět navyšuje náskok před konkurencí, stejně tak pořízením 3D tiskárny pro výrobu různých prostorových produktů a jejich využití v reklamě a výstavnictví v roce 2016.
Po celou dobu je firma na trhu jednou z nejstabilnějších a nejstarších firem v oboru.
expozice historie reklamy a výstavnictví
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky

reklama, výstavnictvi, muzejní expozice, výroba reklamy ostrava, návrhy a realizace veletržních expozic

www.reklama-vystavnictvi.cz www.vystavnictvi-reklama.cz www.vystavnictvi-ostrava.cz www.vystavy-ostrava.cz www.vystavni-expozice.eu www.veletrhy-vystavy.eu reklama-vystavnictvi.cz realizace výstavních expozic, realizace výstav, expozice realizace stánku, výstavy v čr, výstavy v zahraničí, reklama, velkoplošný tisk, organizace výstav, účast na výstavách, simpózia, simpozia, konference, produkce, veletržní expozice, veletržní, stánky, výstavní stánky, bvv, expo, epozice, expo výstavy, expozice centrum, černá louka, ostrava, expozice ostravské výstavy, výstaviště ostrava, zajištění realizace, stavba, celá expozice výstava, maxima, expozice octanorm, atip, atyp, expozice, patrová, expozice patrové, venkovní expozice, venkovní stánky,reklama, výstavy, výstavnictví, výstava, kongres, tisk, expozice velkoplošný tisk, stánek, expozice, realizace, výstava, octanorm, polep, auta, grafika, maxima, muzea, veletrh, výstava ostrava, praha, brno, bratislava, čr, eu, evropa, mezinárodní, advertising, messe, exhibitions, promo, Reklama-Výstavnictví - reklama, realizace výstavních a veletržních expozic, výstava,stánek,expozice,stavba,realizace,octanorm,maxima,organic,orbit,alur,výstavnictví,reklama,panely, realizace výstavních a veletržních stánků, dokument,ukázka,popis,návod,vysvětlení,mezinárodní,výstavy,promo, ČR,muzeum,muzejní,reklama-výstavnictví,tisk,velkoplošný,ploter,plotter,grafika,image,polep,aut,automobily,banery,samolepící,folie,plachty,ostrava,výstav,expozic, vystava v ostravě, v brně, v praze, reference, kvalita, spokojenost, reklama-vystavnictvi.cz realizace výstavních expozic, realizace výstav, relizace stánku, výstavy v čr, výstavy v zahraničí, reklama, velkoplošný tisk, orchanizace výstav, účast na výstavách, simpozia, konference, produkce, veletržní expozice, veletržní, stánky, výstavní stánky, bvv, expo, epozice, expo výstavy, expo centrum, realizace výstavních a veletržních stánků, černá louka, ostrava, ostravské výstavy, výstaviště ostrava, zajištění realizace, stavba, celá výstava, maxima, octanorm, atip, atyp, expozice, patrová, patrové, venkovní expozice, venkovní stánky, reklama, výstavy, výstavnictví, výstava, kongres, tisk, velkoplošný tisk, stánek, expozice, realizace, výstava, octanorm, polep, auta, grafika, maxima, muzea, veletrh, výstava ostrava, praha, brno, bratislava, čr, eu, evropa, mezinárodní, advertising, messe, exhibitions, promo, Reklama-Výstavnictví - reklama, realizace výstavních a veletržních expozic, výstava,stánek,expozice,stavba,realizace,octanorm,maxima,organic,orbit,alur,výstavnictví,reklama,panely,dokument,ukázka,popis,návod,vysvětlení,mezinárodní, výstava, realizace výstavních a veletržních stánků

velkoplošný tis, výstavy, 3D tis, reklama ostrava

stavba expozic, realizace expozic, stavba výstav, reklamní panely ostrava, polep výloh ostrava

výstavní expozice, výstavní stanek, veletrh

polep automobilů, reklamní banery, reklama ze samolepících folii, velkoplošný tisk, polep výloh, světelná reklama

výstavy ostrava, stanek na výstavě, v ostravě

muzejní expozice stavba, realizace, grafika, tisk, výroba

muzeum, galerie, akce

realizace expozic, realizace reklamy, tisk

návrhy expozic, návrhy reklamy, historie reklamy

historie výstavnictví, reklamy, tisku
grafika, polep aut, polep panelů, samolepící
reklamní stojan, reklamní panel, realizace v zahraničí, brno, praha, ostrava, bratislava, nitra, trenčin
grafické práce ostrava, výstaviště ostrava, výstaviště černá louka
muzejní expozice stavba, realizace, grafika, tisk, výroba
výstaviště ostrava, výstavnictví, výstavy a jejich realizace